Haber

Başkan Nar’dan Başkan Demiröz’e son Milliyetçi Şehit Çakıroğlu tablo hediyesi

Tural ŞAHBAZLI / Kahramanmaraş (İGFA)– MHP Kahramanmaraş İl Başkanlığı’nda samimi bir havada gerçekleşen ziyarette Dursun Nar ve yönetimi, Önder Demiröz’e “hayırlı olsun” temennisinde bulundu.

Hüseyin Vahit Demiröz’ün il başkanlığına atanmasından duydukları memnuniyeti dile getiren Kahramanmaraş Dava Dernekleri İl Başkanı Dursun Nar, “Ülkü ocakları merkez ve ilçe yöneticilerimiz, Hikmet Önderimiz Dr. Devlet Bahçeli Bey’in talimatıyla Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş İl Başkanlığına atanan liderimiz Sayın Hüseyin Vahit Demiröz’ü ziyarete geldi. Yıllardır tanıdığımız, sevdiğimiz ve güvendiğimiz insanlardan biri. İyi ki liderimiz Hüseyin Vahit bu göreve gelmiş. İdeal Ocaklar olarak dün olduğu gibi Önderliğimiz Dr. Devlet Bahçeli’nin izinde, Orgeneral komutasında davamız, teşkilatımız ve Milliyetçi İdealist Hareket için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırız. İdeal Ocakların Lideri Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım.”

Türkiye’nin ve Türklüğün mihenk taşı olan Milliyetçi Milliyetçi Hareket’e topyekun saldırı içinde güçler olduğunu hatırlatan Önder Nar, konuşmasında şu ifadeleri kullandı: “Biz davacılar bu durumun farkındayız, biliyoruz. Her türlü saldırıya karşılık verecek reflekse sahibiz, milli refleksi olan bir örgütüz, dünyanın en büyük gençlik hareketiyiz. Gençlerimizi ilim ve fen ile yetiştirmeye çalışırken bir yandan da İslam ahlakı ve Türk şuuru ile yetiştiriyoruz. Bu hedef doğrultusunda, Milliyetçi Hareket Partisi’ne, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye, Hukuk Bürolarımıza ve Hukuk Bürolarımızın Genel Başkanı Sayın Ahmet Yiğit’e, onların kayıtsız ve asi emrinde olduğumuzu bir kez daha belirtiyoruz. Yıldırım. “Kahrolsun şer odakları, Hukuk Büroları” ifadesini kullandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Lider Nar ve ekibine teşekkür eden Lider Demiröz, “Genel Önderimiz, Önderimiz Dr. Devlet Bahçeli beyefendinin takdiri ile bu görev bana tevdi edildi. Tüm organizasyonlarımızdan Allah razı olsun. Biz burada Genel Liderimizi temsil ediyoruz, başkanımızı temsil ediyoruz. Önümüzde bir seçim var ve bu seçimin gereği olarak teşkilatlarımız çok çalışacak. Dursun Önderimizin de dediği gibi bugünlerde her zaman olduğu gibi teşkilatımıza karşı çok oyunlar oynanmaktadır. Bazen susacağız ve konuşmayacağız. Karargâhımızın ve Önderliğimizin takipçisi olacağız.”

Ziyaret, İdeal Ocaklar Kahramanmaraş İl Başkanı Dursun Nar’ın son Milliyetçi Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun portresini Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Hüseyin Vahit Demiröz’e takdim etmesiyle son buldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu