Haber

BBP Başkan Yardımcısı Ekrem Alfatlı, DAĞDER’in Kutlamasına Katıldı

DAĞDER’in şenliklerine Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve 28. Dönem Bursa 1. Bölge Milletvekili Adayı Ekrem Alfatlı ve beraberindeki milletvekilleri katıldı.

Bursa’nın en büyük sivil toplum kuruluşlarından biri olan DAĞDER’in kutlamasına bürokratlar, siyasetçiler, köy dernek başkanları ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

DAĞDER Lideri İsmail Aydoğdu’nun selamlama konuşmasının ardından Dağder Kültür Merkezi’nde düzenlenen şenlikte konuklara birer konuşma yapıldı.

Büyük Birlik Partisi adına Bursa 1. Bölge Milletvekili Adayı ve Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Alfatlı birer konuşma yaptı. Alfatlı yaptığı konuşmada, “Dağder’e başkanlık eden yönetimde görev yapan tüm hemşehrilerimize Allah razı olsun. Ben de annenizin Keles Kozbudaklar Köyü’nden bir kardeşiyim. , bu bölgenin mensubu ve Dağder.Şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu, Başkanımız Ali Kaya’yı çok severdi.Bursa’ya geldiğinde Dağder’i ziyaret etmeden şehidimizi uğurlamayız.Bayrak sevdası dolu insanlardır, millet, iman ve Kur’an.Bölgemizin halkı devletimizin varlığından ve bütünlüğünden yanadır.Dağlık bölgeden her siyasi görüşten insanlar çıkar ama hainler,millet düşmanları,bölücüler asla çıkmaz, kimse de onlara destek vermeyecek. Seçimlerin bölgemize, şehrimize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

DAĞDER kutlamalarına Büyük Birlik Partisi Bursa Milletvekili adayları Ekrem Alfatlı, İsmail Demir, Kemal Akyıldız, Harun Çiçek, İsmail Aslan, Kadriye Öz, Hasan Uslu, Nail Artunç, Mehmet Can Özer ve Mehmet Erhan Altan katıldı. – BURSA

habercelikhan.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu