Haber

DHL Express Türkiye’nin yeni reklam filmi “DAHİL” yayında

 

DHL Express Türkiye’nin yeni reklam sineması “DAHİL” yayında

Ülkemizde hızlı hava taşımacılığının lideri DHL Express Türkiye, yeni reklam filminde “Milyonlarca gönderinin içinde çok şey var” mesajıyla varlıklarını ön plana çıkarıyor.

9 Kasım 2023 Türkiye’de faaliyet gösterdiği 42 yıldır hızlı hava taşımacılığının öncüsü ve lideri olma misyonuyla hizmet veren DHL Express Türkiye, “DAHİL” mottosuyla dikkat çeken yeni ticari sinemasını vizyona soktu.

DHL harflerinden ilham alınarak hazırlanan “DAHİL” yazısı ile kurumun değerlerinin vurgulandığı filmde, “milyonlarca sevkiyatın içinde çok şey var” mesajı veriliyor. İnsanları birleştirme ve hayatları güzelleştirme hedefiyle hareket eden DHL Express’in yeni reklam filminde şirketin verdiği hizmete inancı, inancı ve daha birçok şeyi kattığı anlatılıyor. DHL Express Türkiye çalışanlarının rol aldığı ve çekimleri Ankara, Çanakkale, İstanbul ve Mardin’de gerçekleşen filmde denizden karaya, sahilden kırsala kadar her nokta izleyiciye aktarılıyor.

Dünya çapında 220’den fazla ülke ve bölgede hizmet veren DHL Express deneyimini Türkiye’nin her yerindeki müşterilerine yüksek hizmet kalitesiyle sunan marka, zamanında teslimattan, sektörde öncü rol oynamaya devam ediyor. Sürdürülebilirlik çabaları ve sponsorluklar.

Reklam şu linkten izlenebilir: https://www.youtube.com/watch?v=GZOHDsXxVT8

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu