Yaşam

Hayko Cepkin’den Danla Bilic’e destek

Müzisyen Hayko Cepkin, mikrofonu sosyal medya fenomeni Danla Bilic’e uzatan Beyaz TV muhabirinin sarsıntıyla ilgili sorularına tepki gösterdi. Cepkin, “Onlar ne yaptığının farkına varamayan, suçu başkasına atmaya çalışan cahil insanlardır” dedi.

Cepkin, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Muhabir süreci herkesten önce atlattı, o da mutlaka normale döndü. Bütün sektör otururken o işe gitti, hatta ünlülerin peşinden koşarak tilki gibi keskin zekasıyla vuruldu. Bunlar cahil insanlar. ne yaptıklarının farkına varamazlar ve başkalarını suçlamaya çalışırlar.”

Danla Bilic, dün akşam katıldığı proje yemeğinin ardından Beyaz TV muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Beyaz TV muhabirleri, Hatay’da 6.4 ve 5.8 büyüklüğündeki depremler sırasında yemek yerken haberi duyunca yemekten ayrılan fenomene, “İyi gidiyorsunuz, bu süreci çok hızlı atlatıyorsunuz” dedi.

Maraş merkezli depremlerin ardından afet bölgelerine destek olan ve depremzedelere sahip çıkan fenomen, muhabirin sözlerine “Yardım etmekten başka yapabileceğim bir şey yok, gerek yok. konuş. Hakkında konuşacağın son kişi benim.”

Bilic daha sonra bu anları sosyal medya hesabından paylaşarak, yansıtmasına şu sözlerle devam etti:

“Röportajı Beyaz TV yayınlamadan önce ben yayınlayacağım. Sorumlulara devredemeyeceğiniz mikrofonları bize vermemeyi, konuşma yapmamayı öğreneceksiniz! Unutmamak için, zamanı değil demem gereken her şeyin zamanı geldi diyorum. İçinizden biri yemek yiyorsa, bu soruları muhatabınıza sorun, işi engellemeye çalışan birine değil. Bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi değil, özellikle de bizi küçüğünden büyüğüne ayırmaya çalışanlar için.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu