Teknoloji

Sea of Thieves PS5 Ön-Siparişleri Dikkat Çekiyor

PlayStation oyuncularının korsan temalı oyuna ilgisi büyük oldu. Sea of Thieves PS5 ön-siparişleri ile dikkat çekiyor. Detaylar haberimizde sizi bekliyor.


İlginizi Çekebilir: En Çok İndirilen PS Store Oyunları Açıklandı (Şubat 2024)


Bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda Xbox tarafından bir canlı yayın düzenlenmiş ve birinci parti oyunlardan dördünün PS5 ve Switch için de yayınlanacağı duyurulmuştu. Pentiment oldukça kısa bir zaman sonra satışa sunulmuş iken, sırada Grounded, Hi-Fi Rush ve Sea of Thieves var.

Rare Ltd. tarafından geliştirilmiş olan oyun, yakın bir zaman önce PlayStation mağazası üzerinden ön-siparişe açılmıştı ve görünen o ki Sea of Thieves PS5 ön-siparişleri rekor seviyeye doğru gidiyor.

Sea of Thieves PS5 Ön-Siparişleri ile Liste Başı Oldu

Sektör analistleri tarafından hazırlanan listeye göre oyun, PlayStation mağazasının Birleşik Devletler tarafından en çok ön-sipariş verilen konumunda bulunuyor. Benzer bir performans Almanya ve Fransa ülkelerinde de geçerli. Sea of Thieves liste başı olmuş durumda ve aynı zamanda da PlayStation oyuncularının ne kadar çok beklediğini de bizlere net bir şekilde gösteriyor.

Devasa bir açık dünyası olan korsancılık oyunu, 30 Nisan 2024 tarihinde PS5 için çıkmış olacak. Halihazırda ön-sipariş verebildiğiniz standart sürümü 999 TL iken, Deluxe sürümü 1249 TL ve Premium sürümü de 1499 TL. Ön-sipariş ile satın almanız durumunda ise, çıkışı öncesinde gerçekleştirilecek kapalı betaya katılım hakkına ek olarak silah, gemi kozmetikleri ve hayvan olmak üzere çeşitli ödüllerin sahibi olacaklar.

Bir korsan rolüne büründüğümüz Sea of Thieves oyununda, gemimiz ile açık dünyasında gezebiliyor ve farklı ticaret şirketlerinden seferler tamamlayabiliyoruz. Maceralarımız sırasında diğer oyuncular ile karşılaşabiliyoruz. Kimi zaman birlik oluşturabiliyor iken kimi zaman da savaşabiliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu