Yaşam

Ünlü aktör Leonardo DiCaprio, İbiza’da yeni kız arkadaşı 25 yaşındaki Vittoria Ceretti’yi öperken görüntülendi.

25 yaş altı kadınlarla ilişkileriyle sürekli gündemde olan ünlü oyuncu Leonardo DiCaprio, İbiza’da yeni sevgilisi 25 yaşındaki Vittoria Ceretti ile öpüşürken görüntülendikten sonra Twitter’da genç kadınlarla ilişki yaşadığı için eleştirildi.

48 yaşındaki oyuncu, çoğunlukla 25 yaş altı kadınlarla başlayıp, 25 yaş üstü kadınlarla ilişkisini sonlandırmasıyla tanınıyor.

DiCaprio, sosyal medyada yaşlı kadınlarla ilişkileri nedeniyle eleştirilmesinin yanı sıra, önümüzdeki Haziran ayında 26 yaşına girecek olan Vittoria Ceretti’ye de ayrılığa hazırlandığına dair mesajlar verdi. Bazıları da ünlü oyuncu ve kız arkadaşıyla dalga geçerek, 26. yaş günü yaklaşırken ilişkilerinin sadece birkaç ay süreceğini söyledi.

Aralarında 23 yaş fark olmasına rağmen ikilinin oldukça samimi olduğu görüldü.

İkisi, aralarında 23 yaş fark olmasına rağmen yakınlaşmış gibi görünüyor. İkilinin tam olarak nasıl tanıştığı bilinmiyor, ancak Mayıs ayı sonlarında Fransa’da, Cannes Film Festivali’nde Killers of the Flower Moon’un galası sırasında birlikte görüldüler ve 2019’un sonunda Santa Barbara’da ikindi dondurması yemek için dışarı çıktılar. Ağustos.

alacamhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu