Teknoloji

Viking Temalı Açık Dünya Hayatta Kalma Oyunu ASKA Duyuruldu

 
Black The Fall ve Bossgard oyunlarının geliştiricisi Sand Sailor Studio, PC (Steam) için Viking temalı çok oyunculu açık dünya hayatta kalma oyunu olan ASKA’yı duyurdu. Oyunun tek oyunculu kapalı alfa testi 24 Kasım’da başlayacak. Kayıtlar şu anda oyunun resmi web sitesi üzerinden yapılabiliyor.
 
Ekip ayrıyeten 18 Kasım TSİ 21:00’de oyun için canlı yayın aktifliği yapacak. Bu canlı yayında geliştirici grup oyun hakkında yeni ayrıntılar aktaracak ve çeşitli oynanış imajlarını sunacak. Aktifliği Twitch üzerinden izleyebileceksiniz.
 
Viking temalı açık dünya hayatta kalma oyunu 
 
 
 
Büyük bir maceraya atılacağımız Aska oyunu bizlere yeni bir tecrübe sunmaya hazırlanıyor. Sand Sailor Studio’nun kurucu ortağı Cristian Diaconescu bir basın açıklamasında oyun hakkında şunları aktarıyor: “ASKA için çok heyecan verici fikirlerimiz var ancak dürüst olmak gerekirse en çok beklediğimiz şey oyunculardan alacağımız geri bildirimler. 24 Kasım’da kapalı alfa testinde ASKA’yı deneyecek olan oyuncular için hakikaten heyecanlıyız. Eşsiz bir Viking macerası yaratmak ismine bu seyahatte bizimle birlikte gelecek olmanız tüylerimizi diken diken yapıyor.”
 
ASKA oyunu çok oyunculu bir tecrübe sunacak ve biz oyuncular olarak oyun içerisinde üretim yapabilecek, kaynaklar toplayabilecek, farklı yerlere yelken açabilecek, avlanabilecek ve büyük savaşlar içerisine girebileceğiz. Oyundaki temel emelimiz hayatta kalmak ve güçlü bir Viking kabilesi kurmak. Üçüncü şahıs kamera bakış açısına sahip olan bu üretimde bize ilişkin çalışanlar bulunacak ve onların her gereksinimini karşılamak için çalışıp didineceğiz.
 
– Steam sayfası
 
Duyuru fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu