Haber

CHP Meclis’i Olağanüstü Toplantıya Çağırdı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Küme Başkan Yardımcısı Gökhan Günaydın, “Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni önümüzdeki Salı yani 8 Ağustos’ta olağanüstü toplantıya çağırıyoruz.” söz konusu.

CHP Küme Başkan Vekili Günaydın, ek motorlu taşıtlar vergisi teklifini Anayasa Mahkemesi’ne götürdüklerini belirterek, “Anayasa Mahkemesi ilk inceleme toplantısını yaparak esastan incelenmesine karar verdi. İlk taksit ödemelerinden önce bu konuyu iptal edin, bu haksızlık, toplamda 30 milyar TL’yi aşan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesinden kurtulacaklar.ifadelerini kullandı.

Akbelen ormanlarının her yönüyle incelenmesi gerektiğini söyleyen Günaydın, “Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni önümüzdeki Salı yani 8 Ağustos’ta olağanüstü toplantıya çağırıyoruz. Bu bağlamda Türkiye’nin dağlık sorunları var. bu konuyu net bir şekilde ifade edin bu bayram herkesedir 15-20 gün olabilir meclisin açık olmadığı günlerde seçildiğiniz illerde vatandaşın yanında olacaksınız dilekçe verilmiş veya verilmek üzeredir verilecek.” dedi. – ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu