Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile aynı gündü! Kılıçdaroğlu’nun İstanbul mitinginin tarihi değişti

Türkiye, 14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Seçimleri için sandık başına gitmeye hazırlanıyor. 4 cumhurbaşkanı adayı çalışmalarını hızlandırırken, liderlerin miting takvimleri de açıklandı.

AYNI GÜN İSTANBUL’DA OLACAKLAR

Bu noktada dikkat çekici bir tesadüf yaşandı. Buna göre Cumhur İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan ile Milli İttifak’ın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 7 Mayıs Pazar günü İstanbul’da miting düzenleyeceği öğrenildi.

İSTANBUL TOPLANTISI 6 MAYIS CUMARTESİ YAPILACAK

İki cumhurbaşkanının İstanbul’daki vatandaşlarla baş başa saatlerde konuşması beklenirken, Kılıçdaroğlu’nun programında değişiklik oldu. CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, sosyal medya hesabından Kılıçdaroğlu’nun 6 Mayıs Cumartesi günü İstanbul meydanlarında olacağını paylaştı.

Söz konusu tweet’te şu ifadelere yer verildi: “Sevgili İstanbullular; İzmir’den dünyaya sesini duyuran güçlü, coşkulu, inançlı ve kararlı yüz binlerce kişinin sesini Maltepe Rallisi’nde çoğaltmaya hazır mısınız? 6 Mayıs’ta? #SanaSöz Baharı hep buluşturacağız… “

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu